אוריג'ן Orijen

מזונות כלבים מותאמים ביולוגית ועטורי פרסים

הכלבים התפתחו כציידים – מבנה השיניים, הלסתות ומערכת העיכול שלהם מסווג אותם מדעית כקרניבורים, שהתפתחו לחיות על תזונה מבוססת בשר.

למרות זאת, התפתח טרנד עולמי של מזונות “הוליסטיים” לחיות מחמד המבוססים על דגנים, מכילים מעט בשר או חלבון, שיעור הפחמימות בהם עולה על 50%, והם מכילים כמות גדולה של תוספים סינתטיים, במטרה לפצות על הרכיבים הטבעיים החסרים בהם מלכתחילה.

הקונספט של התאמה ביולוגית הוא פשוט: לשקף את האיזון והגיוון של בשרים טריים ולא מעובדים שכלבים וחתולים הסתגלו לאכילתם, ואותם היו נוטים לצוד בתנאי טבע.

המזונות המותאמים ביולוגית שלנו מכילים אותן תערובות עשירות ומגוונות של בשרים לא מעובדים שכלבים וחתולים הסתגלו טבעית לאכילתם, ונטולי רכיבים בעלי פחמימות עם ערך גליקמי גבוה וחלבון צמחי, שאין להם מקום בתזונה הטבעית.

באמצעות התאמה אופטימלית של התזונה שאליה כלבים וחתולים הסתגלו באופן טבעי, המזונות המותאמים ביולוגית של אוריג’ן מאפשרים להם בריאות מיטבית, בכל גזע, גיל ואורח חיים.

מזונות הציד של אוריג’ן

אימא טבע, בחוכמתה האינסופית, התאימה את ההרכב התזונתי של דגים, עופות ובשר ציד באופן מושלם לצורכיהם התזונתיים של כלבים וחתולים.

מזונות הציד הינם פרי האבולוציה של עיקרון ההתאמה הביולוגית שלנו: בשר, איברים פנימיים, מח עצם וסחוס מזינים, מעורבים ביחס המשקף את התזונה הטבעית של כלבים וחתולים.

בטבע, כלבים וזאבים נהנים ממגוון של דגים, עופות ובשר ציד, כולל איברים פנימיים מלאי ויטמינים ומינרלים, בשר שריר לחלבון ושומנים, ועצמות ומח עצם לסידן וזרחן, הדרושים להזנת גופם.

קשה להשוות זאת למזונות הטרנדיים, המגדירים עצמם כבעלי “נוסחה מדעית”, כשהם למעשה מבוססי פחמימות, מכילים מעט בשר ועמוסים בדגנים מעובדים או בחלבונים ממקור צמחי. תוכלו לקרוא את הכתוב על אריזות אלה ולמצוא רשימות של חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים סינתטיים, הדרושים כדי לפצות על אבות המזון החסרים ברכיבים מלכתחילה.

מזונות הציד של אוריג’ן משקפים את התזונה שאליה הסתגלו כלבים וחתולים במשך אלפי שנים – איזון מזין של בשר, איברים פנימיים וסחוס, כולם מורידים באופן מוחלט את הצורך בתוספים סינתטיים במזונותינו.

בשר: 85%-70%


arrow
איברים פנימיים מובחרים: 15%-10%


arrow
עצמות אכילות: 10%-5%
x

#{title}

#{text}

#{price}